
RINGAL Sleutelhanger met zaklamp
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | KC7014 |
| Afmeting | 6,5X3,9X1,5 CM |
| Kleur | Mat zilver |
| Lengte | 6.5 cm |
| Breedte | 3.9 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.265 m |
| Lengte verpakking | 0.73 m |
| Breedte verpakking | 0.34 m |
| Inhoud verpakking | 0.066 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 100 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.026 |
| Productstatus | Outlet |
| Inhoud | 0.132 cdm3 |
| Statistieknummer | 8513 1000 |
| Aantal per verzenddoos | 500 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 17.65 kg |
| Gewicht | 0.035000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















