| Prijs per stuk | (0x) 32,34 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Aluminium Maglite Solitaire zaklamp
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 39,13 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-2814-001999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Zwart |
| EAN-code | 8711942770822 |
| Breedte | 1.3 cm |
| Hoogte | 8.2 cm |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 12 cm |
| Weight package | 4.75 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0137 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium |
| Number of batteries | 1 |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 843 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















