| Prijs per stuk | (0x) 6,50 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+7
Fix-it multifunctionele gereedschapsset met 16 functies
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 78,65 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX13418200 |
| Afmeting | 9 x 3 x 4,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 9 |
| Breedte | 4,5 |
| Hoogte | 3 |
| EAN-code | 8713159195146 |
| Hoogte verpakking | 3,2 |
| Lengte verpakking | 10 |
| Breedte verpakking | 6 |
| Aantal per binnenverpakking | 40 |
| Netto gewicht (kg) | 10,45 |
| Standaard max. aantal kleuren | 4 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 10 x 3,2 x 6 cm |
| HS-code | 8206000000000000000000 |
| Volgende levering | 24-06-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 3280 |
| Merk | Merkloos |
| Materiaal | Abs plastic, roestvrijstaal |
| Aantal per verpakking | 40 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Tampondruk |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 17 x 10 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Indiv. gift box + polybag + manual |
Algemeen
| Gewicht | 239.000000 |
| Green Points | 8 |
| CO2-voetafdruk | 1,41234063234736 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 22 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 27 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 19 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 945 | + 3.280 (verwacht op 24-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















