| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+7
Gerecycled aluminium COB-zaklamp Sami
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 43,44 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1350405 |
| Diameter | cm |
| Lengte | 2.1 cm |
| Breedte | 2.1 cm |
| Hoogte | 8.6 cm |
| EAN-code | 8513100000 |
| Lengte verpakking | 34 cm |
| Breedte verpakking | 22 cm |
| Weight package | 10.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0254 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled aluminium, Polyester |
| Number of batteries | 1 |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 37.926 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.079 | + 11.800 (verwacht op 12-08-2026) | ||
![]() Zilver | 8.717 | |||
![]() Rood | 5.818 | |||
![]() Kobaltblauw | 11.093 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























