| Prijs per stuk | (0x) 4,89 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Houten Stabila duimstok Jason 600 Serie
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 59,17 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-3251-002999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Wit |
| EAN-code | 4005069133085 |
| Lengte | 24.3 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Hoogte | 3.6 cm |
| Lengte verpakking | 33.5 cm |
| Breedte verpakking | 23.5 cm |
| Weight package | 15 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0213 ㎥ |
| Materiaal | Hout |
| On pallet | 120 |
| Inhoud | 131.22 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | WHITE |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 22.135 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















