| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Maglite® Solitaire zaklamp
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 41,60 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 267042 |
| Lengte | 9 cm |
| EAN-code | 8513100000 |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 12.5 cm |
| Weight package | 5.3 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0143 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium |
| Number of batteries | 1 |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 102.6 ㎥ |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 302 | |||
![]() Grijs | 36 | |||
![]() Zwart | 653 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















