| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Metalen hobbymes Khia
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 56,87 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8540 |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 2.5 cm |
| Hoogte | 1.4 cm |
| EAN-code | 8211920000 |
| Lengte verpakking | 34.5 cm |
| Breedte verpakking | 26 cm |
| Weight package | 10 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0323 ㎥ |
| Materiaal | Metaal, Ps |
| On pallet | 120 |
| Inhoud | 52.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 48 | + 34.060 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Rood | 5.904 | + 17.280 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Groen | 5.676 | + 17.280 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Blauw | 8.928 | + 34.560 (verwacht op 16-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























