| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Opinel Colorama No 08 zakmes in een riemetui
Totaalprijs bij 6 stuks vanaf € 322,85 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263430 |
| Lengte | 19.2 cm |
| EAN-code | 8211930000 |
| Lengte verpakking | 16.5 cm |
| Breedte verpakking | 6.6 cm |
| Weight package | 0.35 kg |
| Inhoud verpakking | 0.00060 ㎥ |
| Merk | Opinel |
| Materiaal | Rvs |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 96.768 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Frankrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | 47 | + 97 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Zwart | 47 | + 97 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Blauw | 47 | + 97 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Groen | 47 | + 97 (verwacht op 26-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















