| Prijs per stuk | (0x) 5,06 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Reflecterend veiligheidsvest HW2 voor volwassenen (XL)
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 612,26 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PR04206 |
| Kleur | Neon geel |
| Lengte | 1320 mm |
| Breedte | 640 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| EAN-code | 8713159367222 |
| Hoogte verpakking | 30 cm |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 12.35 kg |
| Merk | RFX |
| Materiaal | Polyester |
| Netto gewicht (kg) | 122 |
| Statistieknummer | 6211339000000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 13 kg |
| PMS waarde | 803C |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Neon geel | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















