| Prijs per stuk | (0x) 19,29 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
SCX.design T18 10-delige alles-in-één schroevendraaierset
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 583,52 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX12290 |
| Diameter | 19 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 125 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| EAN-code | 8713159601517 |
| Hoogte verpakking | 29.5 cm |
| Lengte verpakking | 325 cm |
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Weight package | 8.8 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 70 |
| Statistieknummer | 8205400000000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.6 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















