| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




SmartKey multitool
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 56,87 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 260590 |
| Lengte | 7.8 cm |
| EAN-code | 8206000000 |
| Lengte verpakking | 28 cm |
| Breedte verpakking | 16.5 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0074 ㎥ |
| Materiaal | Rvs |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 3.588 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 14.404 | + 10.200 (verwacht op 25-06-2026) | ||
![]() Zilver | 23.186 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















