| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Survival zaklamp
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 109,99 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 31 maart verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT93312 |
| Lengte | 140 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Number of batteries | Yes, Alkaline AAA, 3x |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 8513100000 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 48 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 146 mm |
| Breedte geschenkdoos | 40 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.125000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On the end of the hand grip |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.448 | |||
![]() Donkerblauw | 2.015 | |||
![]() Rood | 788 | |||
![]() Donker gun metal | 1.625 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























