| Prijs per stuk | (0x) 45,33 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Victorinox Bantam Alox zakmes
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 54,85 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261597-032999999 |
| Kleur | Zilver |
| EAN-code | 7611160012852 |
| Volgende levering | 11-06-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 50 |
| Lengte | 8.2 cm |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 22 kg |
| Inhoud verpakking | 0.096 ㎥ |
| Merk | Victorinox |
| Materiaal | Aluminium, Rvs |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 7.544 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Zwitserland |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | 27 | + 50 (verwacht op 11-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















