| Prijs per stuk | (0x) 174,38 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+14
Victorinox Spirit X multitang
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 211,00 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 20 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 21 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262887-032999999 |
| Kleur | Zilver |
| EAN-code | 7611160012159 |
| Lengte | 11 cm |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 20 kg |
| Inhoud verpakking | 0.096 ㎥ |
| Merk | Victorinox |
| Materiaal | Leder, Rvs |
| On pallet | 95 |
| Inhoud | 140.8 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Zwitserland |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | 15 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















