| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Aluminium zak schoevendraaierset Alyssa
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 33,64 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-4853 |
| Diameter | 1.5 cm |
| Breedte | 2.2 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| EAN-code | 8205400000 |
| Lengte verpakking | 26.5 cm |
| Breedte verpakking | 25.2 cm |
| Weight package | 8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0187 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| On pallet | 200 |
| Inhoud | 21.2058 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 5.719 | + 9.600 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Rood | 1.698 | + 5.000 (verwacht op 28-08-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 11.014 | + 14.400 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Zwart | 774 | + 10.000 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 8.684 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























