| Prijs per stuk | (0x) 27,06 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Rivet 19-delige gereedschapsset van bamboe/gerecycled plastic
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 32,74 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX10457806 |
| Afmeting | 22 x 2,7 x 11 cm |
| Kleur | Natuur |
| Lengte | 22 |
| Breedte | 11 |
| Hoogte | 2,7 |
| EAN-code | 8713159606680 |
| Hoogte verpakking | 3,2 |
| Lengte verpakking | 22,3 |
| Breedte verpakking | 12 |
| Aantal per binnenverpakking | 20 |
| Materiaal type | Plastic,Metal |
| Netto gewicht (kg) | 12 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 22,3 x 3,2 x 12 cm |
| HS-code | 8206000000000000000000 |
| Merk | Stac |
| Materiaal | Fsc certified bamboo , recycled pp plastic, carbon steel |
| Aantal per verpakking | 20 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 180 x 90 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box and manual |
Algemeen
| Gewicht | 585.000000 |
| Green Points | 35 |
| CO2-voetafdruk | 1,4452893676559 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 24 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 50 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 19 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Natuur | 883 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















