| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Duimstok hout 2m premium gekleurd
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 92,20 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91981 |
| Lengte | 242 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| HS-code | 9017801000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.104000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Tsjechië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 15.832 | |||
![]() Zwart | 2.834 | + 2.348 (verwacht op 17-06-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 4.519 | + 4.000 (verwacht op 14-07-2026) | ||
![]() Rood | 2.013 | |||
![]() Oranje | 1.405 | |||
![]() Geel | 2.885 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























