| Prijs per stuk | (0x) 7,41 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Duimstok hout 2m premium natuurlijk
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 89,66 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 22 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 23 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91982-N0093 |
| Kleur | Hout |
| Letterbox | Yes |
| Print mogelijk | Yes |
| Volgende levering | 29-04-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 1000 |
| Lengte | 247 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| HS-code | 9017801000 |
Algemeen
| Gewicht | 104.000000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Tsjechië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | 2.449 | + 1.000 (verwacht op 29-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















